İLÇEMİZDE ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMASI
 

        24 Kasım Öğretmenler Günü  ; Çınarcık’ta coşkuyla kutlandı.24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamaları önce saat 10:00’da  Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Atatürk Anıtı önünde düzenlenen çelenk sunma töreni ile başladı.

        Çelenk sunma töreninden sonra programa ; Çınarcık Gülkent İlkokul ve Ortaokulu Konferans Salonunda devam edildi. Çınarcık Belediyesi tarafından programa katılanlara kırmızı güller  dağıtıldı.

        Konferans Salonundaki 24 Kasım Öğretmenler günü programına Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt,  Çınarcık Meslek Yüksekokulu Müdürü Mine Artu Mutlugün , İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Karadağ,  İlçe Jandarma Komutanı Enis Kurt , İlçe Emniyet Müdürü Ragıp Tunç , ilçe protokolü, öğretmenler ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirildi.

        Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan program İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Karadağ’ın günün anlam ve önemini belirten konuşmasının  ardından öğrencilerin gösterileri ve  şiirleri ile devam etti. İlçemizde ki başarılı öğretmenlere İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Karadağ ve Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt tarafından ödüller verildi.

 

ÇINARCIK KAYMAKAMLIĞI 

Belediye Sokak Hükümet Konağı Binası Telefon : 0 (226) 245 10 01 - 246 02 13
 Fax: 0 (226) 246 02 14 www.cinarcik.gov.tr - info@cinarcik.gov.tr